Jdi na obsah Jdi na menu

Dětská psychologie a psychoterapie

23. 3. 2020

 

V rámci dětské psychologie nabízíme psychoterapii dětí a klinicko-psychologické vyšetření dětí. Vyšetření indikuje pediatr, psychiatr nebo jiný specialista.

V rámci dětské psychoterapie, je vždy nezbytná součinnost s celou rodinou, případně se všemi, s kým dítě žije.

Pro naši práci s dětmi nám zákon ukládá povinnost zajistit si informovaný souhlas od obou zákonných zástupců.

Po dohodě s rodinou v rámci své činnosti spolupracujeme s pedagogicko-psychologickou poradnou, s odborem sociálně-právní ochrany dítěte, s policií a soudem.

 

Jak se k nám objednat?kid-1241817_640.jpg

Objednat se můžete telefonicky na čísle: ????

Jedná se o jednotný kontakt pro objednání dětské psychoterapie. Pokud pracuji s klienty a nemohu vzít telefon, budete požádáni o specifikaci svého požadavku do SMS. Poté budete zařazeni do pořadníku. Jakmile se uvolní moje kapacita, ozvu se vám s nabídkou termínu prvního setkání. V současnosti je čekací doba na přijetí do terapie minimálně ??? měsíců

Kde nás najdete?

Adresa ordinace určené pro rodinnou terapii je: Lidická 1715, Vlašim. Je to kousek od vlakového i autobusového nádraží. V budově polikliniky, vchod je od parkoviště. Naše ordinace je ve 4. patře. Za prosklenými dveřmi to jsou první dveře vpravo.

Musím mít doporučení od lékaře?

Na psychoterapii není potřeba mít doporučení.

Na psychologické vyšetření je dobré přinést žádanku od lékaře, který si vyšetření vyžádal.

Kolik to bude stát?

Psychologické vyšetření i individuální terapie je plně hrazena ze zdravotního pojištění. Naše zařízení má smlouvu s pojišťovnami VZP, ZP MVČR, OZP, ČP ZP.

Pojištěnci ostatních pojišťoven mají nárok na jednu krizovou intervenci nebo jedno cílené psychologické vyšetření na pojišťovnu. Další péči si musí platit. Účtujeme si sazbu 700 Kč/50 min.

Ke komu půjdu do terapie?

V našem týmu se dětskou psychoterapií a psychologií zabývá kolegyně Mgr. Jaroslava Trochtová.